Celeban i Pawelec vs Lewandowski i Peszko. Był taki mecz: Lech - Śląsk Wrocław 2008 (ZDJĘCIA z ARCHIWUM)

jg
WAŻNE! Do kolejnych zdjęć można przejść za pomocą gestów lub strzałek!Był taki mecz... 20-letni Robert Lewandowski kontra 23-letni Piotr Celeban. U boku jednego - Sławomir Peszko, u boku drugiego - młody Mariusz Pawelec. Pamiętacie tamto spotkanie z października 2008 roku? WKS zremisował wówczas w Poznaniu z "Kolejorzem" 1:1.Wówczas wrocławianom nie udało się upilnować "Lewego", który do bramki Wojciecha Kaczmarka trafił już w 6 minucie. Wyrównał jeszcze przed przerwą Janusz Gancarczyk. Mecz oglądało 18 tys. kibiców.Śląsk w tym meczu zagrał w składzie: Kaczmarek - Socha, Celeban, Pawelec, Wołczek - Ostrowski, Sztylka, Łukasiewicz, Ulatowski (82. Kaczmarek), J. Gancarczyk, Łudziński (66. M. Gancarczyk). FOT. WALDEMAR WYLEGALSKI
Był taki mecz... 20-letni Robert Lewandowski kontra 23-letni Piotr Celeban. U boku jednego - Sławomir Peszko, u boku drugiego - młody Mariusz Pawelec. Pamiętacie tamto spotkanie z października 2008 roku? WKS zremisował wówczas w Poznaniu z "Kolejorzem" 1:1. Wówczas wrocławianom nie udało się upilnować "Lewego", który do bramki Wojciecha Kaczmarka trafił już w 6 minucie. Wyrównał jeszcze przed przerwą Janusz Gancarczyk. Mecz oglądało 18 tys. kibiców. Śląsk w tym meczu zagrał w składzie: Kaczmarek - Socha, Celeban, Pawelec, Wołczek - Ostrowski, Sztylka, Łukasiewicz, Ulatowski (82. Kaczmarek), J. Gancarczyk, Łudziński (66. M. Gancarczyk).

Był taki mecz... 20-letni Robert Lewandowski kontra 23-letni Piotr Celeban. U boku jednego - Sławomir Peszko, u boku drugiego - młody Mariusz Pawelec. Pamiętacie tamto spotkanie z października 2008 roku? WKS zremisował wówczas w Poznaniu z "Kolejorzem" 1:1.

Wówczas wrocławianom nie udało się upilnować "Lewego", który do bramki Wojciecha Kaczmarka trafił już w 6 minucie. Wyrównał jeszcze przed przerwą Janusz Gancarczyk. Mecz oglądało 18 tys. kibiców.

Śląsk w tym meczu zagrał w składzie: Kaczmarek - Socha, Celeban, Pawelec, Wołczek - Ostrowski, Sztylka, Łukasiewicz, Ulatowski (82. Kaczmarek), J. Gancarczyk, Łudziński (66. M. Gancarczyk).

Zjawiskowe żony i dziewczyny piłkarzy Śląska. Zobacz wrocław...