Braniborska 44 – Ostatnie 25 mieszkań w sprzedaży

Artykuł sponsorowany

To już ostatnia szansa na zakup mieszkania w inwestycji Braniborska 44, zlokalizowanej w centrum Wrocławia. Mimo iż, zakończenie budowy zaplanowane jest na II kwartał 2021, w ofercie sprzedaży zostało 25 mieszkań. Część z nich została objęta dodatkową promocją. Budowa realizowana jest zgodnie z planem i osiągnęła już stan surowy.

Braniborska 44 zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającym się obszarze miasta, zaledwie 20 min. spacerem od wrocławskiego rynku. Ulica Braniborska, przy której znajduje się inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z całym miastem poprzez sieć komunikacyjną autobusowo- tramwajową przy ul. Legnickiej, oraz w bliskiej przyszłości nowobudowanej trasie komunikacyjnej przy ul. Robotniczej.

Projekt zakłada powstanie 2 budynków mieszkalno–usługowych połączonych wspólnym patio zagospodarowanym zielenią i elementami małej architektury. Na parterze od strony ulicy Braniborskiej przewidziano lokale usługowe z dużymi, przeszklonymi witrynami.

- Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem. Zakończono stan surowy otwarty w pierwszym i drugim budynku inwestycji. Obecnie trwają prace elektryczne, instalacji wod-kan i wentylacji, murowanie ścian działowych oraz uszczelnianie dachów - komentuje Kamil Witkowski, koordynator budowy w inwestycji Braniborska 44.

Oferta mieszkań szybko się kurczy, to normalne na tym etapie budowy.

- W ofercie sprzedaży pozostało ostatnie 25 mieszkań o powierzchniach od 29 do 66 m². Większość z nich stanowią mieszkania 3 i 4 pokojowe, które zostały objęte dodatkową promocją i są oferowane z miejscem parkingowym cenie – komentuje Monika Kudełko, sp. ds. marketingu w firmie Activ Investment. W sprzedaży posiadamy także ostatni lokal usługowy o powierzchni 168 m² oraz jeden lokal biurowy 57 m².

Sprawdź listę dostępnych mieszkań.

Zakończenie budowy zaplanowano na II Q 2021

Dodaj ogłoszenie