BLACK FRIDAY DLA ROLNIKÓW – promocja w sklepach GRENE i na WWW.GRENE.PL

Materiał informacyjny KRAMP Sp. z o.o.
Udostępnij:

Cała Polska czeka na ten jeden okazyjny dzień w roku. W piątek 26 listopada promocje upolujesz również w sklepach Grene i na www.grene.pl. Sprawdź czego potrzebujesz w swoim gospodarstwie, warsztacie i w domu. Zaplanuj już teraz prezenty świąteczne dla bliskich. Black Friday to najlepszy czas, by zrobić zakupy na nadchodzące Święta.

Święto zakupów

Black Friday to termin, którego dziś nie trzeba rozszyfrowywać. To najprościej mówiąc: Czarny Piątek, wielkie święto zakupów, celebrowane w Polsce na szeroką skalę od 2015 r. Listopadowe wyprzedaże przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych, a klienci korzystający z nich rok do roku, przyczynili się do tego, by zagościły w naszych kalendarzach na stałe.

10% w Grene!

W tym roku zakupy z 10% rabatem zrobisz w wybranych sklepach Grene w całym kraju. Lista sklepów Grene jest dostępna TUTAJ. Odwiedzając w najbliższy piątek sklep Grene w Twojej okolicy masz okazję skorzystać z jednodniowej wyprzedaży. Black Friday obejmuje wachlarz: części do maszyn i ciągników rolniczych, wyposażenie pojazdów (m.in. opony, akumulatory, oświetlenie i akcesoria), produkty z branży hydrauliki siłowej i transmisji mocy, artykuły z branży leśnej, artykuły do produkcji zwierzęcej oraz produkty uniwersalne, np. odzież roboczą marki Kramp czy zabawki dla najmłodszych. Promocja nie dotyczy asortymentu: oleje, folia, siatka i sznurek. Szczegóły wyjaśni sprzedawca w sklepie.

A jeśli preferujesz ,,domowe’’ zakupy – skorzystaj z oferty sklepu internetowego www.grene.pl. Tam również czeka na Ciebie rabat 10% i darmowa dostawa, która pozwoli zaoszczędzić Twój czas, i pieniądze oraz gwarantowany 30-dniowy termin na zwrot produktów.

Materiał oryginalny: BLACK FRIDAY DLA ROLNIKÓW – promocja w sklepach GRENE i na WWW.GRENE.PL - Polska Times

Dodaj ogłoszenie