Bieg z Konstytucją w Kobierzycach [MNÓSTWO ZDJĘĆ]

PRL
Ponad 600 biegaczy stanęło dziś na starcie V Biegu z Konstytucją w Kobierzycach. Do pokonania mieli dystans 5 lub 10 km.

Na dystansie 5 km najszybciej przybiegł Łukasz Marcjanek ze Szczytnej (czas 17:33), a kolejne miejsca zajęli Rafał Tomowiak (Leszno) - 17:36, Mariusz Wrzeszcz (Sobótka) - 17:37, Janusz Wojnarowicz - 17:39 i Robert Tylicki (Leszno) - 18:18.
Wśród kobiet najszybsza była Teresa Kajewska-Wiśniak z Wojcieszowa (19:27), a za nią na mecie pojawiły się Jagoda Durklawiec (Jelenia Góra) - 19:57, Dagmara Owczarek (Jelenia Góra) - 20:00, Joanna Hoja (Wałbrzych) - 20:24 oraz Magdalena Ridel (Świdnica) - 20:41.

Na dystansie 10 km zwyciężył Alan Dobrowolski (Boguszów Gorce) z czasem 34:04. Po nim do mety przybiegli Dariusz Czarnota (Wschowa) - 35:29, Sławomir Białobrzewski - 35:40, Tomasz Duliniec (Kurznie) - 35:56 oraz Jakub Skudlarski (Wrocław) - 35:56.
Wśród kobiet pierwsze miejsce zajęła Katarzyna Budziewska z Kobierzyc - 42:48, druga była Katarzyna Górowska z Wrocławia - 44:33, a kolejne miejsca zajęły Marta Zając - Sobczak (Trzebnica) - 45:00, Adrianna Pawlik (Bierutów) - 45:28 oraz Darmara Roznerska (Ręków) - 45:46.