Awaria tramwaju na Legnickiej. Ogromne utrudnienia

szZaktualizowano 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak/Polska Press
Po godz. 20.30 doszło do awarii tramwaju na ul. Legnickiej, na wysokości Niedźwiedziej. Z tego powodu są duże utrudnienia na zachodzie Wrocławia.

Wprowadzono objazdy tramwajów oraz autobus „za tramwaj”:

  • Tramwaje linii 3, 10, 20, 33 kursują w relacji Leśnica - Pilczyce oraz tramwaje jadące z centrum w kierunku Leśnicy skrócono do WPP.
  • Tramwaje linii 31, 32 kursują w relacji Kozanów - Kwiska oraz tramwaje jadące z centrum w kierunku Kozanowa skrócono do WPP.
  • Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Dolmed - Pilczyce.

Utrudnienia zakończyły się o godz. 21.10.

ZOBACZ TEŻ:

Kontrole autobusów MPK. Porażające wyniki. Tym mamy jeździć? Serio?

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 24

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

P
Prawda

Niech zarząd MPK pojedzie do Poznania i zobaczy jak tam hula sieć tramwajowa, jak bardzo jest rozgałęziona, jak dużo jest tramwajów, autobusów. Wrocław powinien się uczyć. U nas w 10 procentach to tak dobrze nie funkcjonuje jak tam.

B
Bartek

Haha. No i super. Niech się dalej wykoleja ten wroclove... ja jestem mądry i mam swoje 4 kółka. Z jednego końca miasta na drugi jade 25 min A nie 2 godziny. Jak to się mówi "czas to pieniądz"

T
To może być śmieszne
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

2019-07-29T21:58:11 02:00, Gość:

Pisiorku po co PEL w twoim komentarzu

2019-07-30T01:14:07 02:00, Gość:

A ty pisiorku gdzie masz jaja ?

A ty jako zwolenik lbgt, chciał byś te kulę wylizac?

W
Wrocławianin od 4 pokoleń
2019-07-29T21:52:52 02:00, a potem się wypowiadaj:

Za torów ? to się w mózgu robią od twoje wypowiedzi

słoiki już gotowy na rano ?

jutro sobie przyswój termin _BUS PAST co to jest i gdzie to można spotkać

Bigos nagotowany Januszu?

U
Układ Wrocławski

Patologii ciąg dalszy, naklejki Śląska jednak nie chronią przed wykoleniami. Do tego władza bezczelnie buduje nowe torowiska nie mając na bieżące utrzymanie i remonty starych, do tego kupują zabytkowe tramwaje których żadne inne miasto w Polsce nie kupuje. NIK powinien skontrolować ten folwark.

G
Gość

kolejny sukces MPK Wrocław

D
Dobranoc
2019-07-29T22:08:48 02:00, Tyczek:

Dzien dobiegał końca,czytam artykuły w gazecie wrocławskiej,żadnego komunikatu na temat awarii w MPK i cyyyk jest. Mogę spokojnie kłaść się spać 😀

mi tez się to podoba ? MPK zawsze sprosta oczekiwaniom obywateli

d
dla tego
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

2019-07-29T21:58:11 02:00, Gość:

Pisiorku po co PEL w twoim komentarzu

bo mam wrażenie ze zaraz będzie lament ? gdzie ta demokracja translację

się na nas uwzięły i nie bądź skleroza ? przecież tramwajem do europy ? (ale chyba wschodniej )

m
można jak się chce

może trzeba się stuknąć w główkę i zainwestować w starą dobrą ,

typ 102Na , wrocławianie pamiętają tak luks torpeda , zero awarii i to leciało po trasie aż miło

G
Gość
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

Pisiorku po co PEL w twoim komentarzu

t
to też głownie dla ciebie
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

2019-07-29T21:48:07 02:00, Gość:

Durny jesteś ale fakt autobusy są lepsze bo nie tworzą Zatorów

Za torów ? to się w mózgu robią od twoje wypowiedzi

słoiki już gotowy na rano ?

jutro sobie przyswój termin _BUS PAST co to jest i gdzie to można spotkać

a
a potem się wypowiadaj

Za torów ? to się w mózgu robią od twoje wypowiedzi

słoiki już gotowy na rano ?

jutro sobie przyswój termin _BUS PAST co to jest i gdzie to można spotkać

G
Gość
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

Jak ci nie pasuje to spadaj skąd pochodzisz

G
Gość
2019-07-29T21:32:08 02:00, Nostradamus:

30.07 - awaria tramwaju

31.07 - awaria tramwaju

i tak do końca świata i jeden dzień dłużej lub do końca PEł,o samo zło

Durny jesteś ale fakt autobusy są lepsze bo nie tworzą Zatorów

b
brawo ty

Pewnie awaria prądu i tu popieram pomysł pan prezydenta Tramwaje na wodę !!!

Dodaj ogłoszenie