Awaria trakcji tramwajowej na Kosmonautów. Wozy MPK nie jadą do Leśnicy

JEWZaktualizowano 
Zdjęcie ilustracyjne<br>
Zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Brak przejazdu tramwajów w kierunku Leśnicy - informuje MPK. Powodem jest awaria trakcji na wysokości skrzyżowania ul. Kosmonautów i Grabowej. Wprowadzono zastępczą organizację ruchu. Tramwaje linii 3, 10, 20 skrócono do pętli Pilczyce. Jednocześnie uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Pilczyce - Leśnica.

polecane: FLESZ: Turystyka kosmiczna nie taka kolorowa

Materiał oryginalny: Awaria trakcji tramwajowej na Kosmonautów. Wozy MPK nie jadą do Leśnicy - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
W
Wkurzony na motłoch.
2019-06-12T12:48:10 02:00, Gość:

Wrocław się stacza po równi pochyłej

jaja kwadratowe bo okrągłe to za mało na ten wrocławski syf...

i przykro mi bardzo, bo tu się urodziłam i coraz ciężej się tu żyje

Masz rację, wielu Wrocławian czuje tak samo, nie głosowałem na urzędującą władzę!

zgłoś
S
Shdhhdh
2019-06-12T12:24:06 02:00, Gość:

Jaka władza, taka komunikacja. Może następnym razem każdy się dobrze zastanowi, na kogo oddać swój głos.

2019-06-12T13:12:56 02:00, Gość:

Jaki internauta taki poziom wypowiedzi. Kanalizacja też codziennie się zapycha ale lokalna gazeta nie poświęca temu czasu.

Prawdę napisał, kogo obchodzi zatykająca się kanalizacja, od tego są firmy, które sprawnie działają...

zgłoś
W
Wkurzony na motłoch.
2019-06-12T17:18:46 02:00, pielęgniarz:

Sutryk ma kota i co mu zrobicie? Referendum?

Tak, jeszcze dzisiaj dostanie absolutorium na dopięcie budżetu, tyle można mu zrobić.

zgłoś
G
Gość

Spoko, jak MPK stanie to Sutrykowe dorobią do tego ideologiczną eko ściemę, którą podpisze jakiś profesur i ciemne masy kupią a ekodebile pijący latte z mleczkiem sojowym uwierzą i będą przyklaskiwać.

I tak Wrocław stanie się europejską stolicą gdzie brak pieniędzy nadrabia się naciąganiem ekoteoriami

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T16:45:43 02:00, Metro:

Kiedy miasto bierze się za budowę metra? Najlepiej jak już się zdecydują niech oddadzą sprawy całkowicie komuś z zagranicy, kto się na tym zna i zrobi to porządnie, bo nasi to tylko wezmą hajs i zostawią po sobie bubel

2019-06-12T17:19:20 02:00, Gość:

Przecież tory już są na ziemi.

Tja... najlpiej niech to zrobi hiszpanska Balzola, albo włoska Cipa. Wszak Hubską wyremontowali w dwa tygodnie i polska firma nie musiała kończyć za nich remontu.

Kiedy w Polsce skończy się kult krajów zachodnich postrzeganych jako Eldorado złotem płynące?

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T16:45:43 02:00, Metro:

Kiedy miasto bierze się za budowę metra? Najlepiej jak już się zdecydują niech oddadzą sprawy całkowicie komuś z zagranicy, kto się na tym zna i zrobi to porządnie, bo nasi to tylko wezmą hajs i zostawią po sobie bubel

Przecież tory już są na ziemi.

zgłoś
p
pielęgniarz

Sutryk ma kota i co mu zrobicie? Referendum?

zgłoś
M
Metro

Kiedy miasto bierze się za budowę metra? Najlepiej jak już się zdecydują niech oddadzą sprawy całkowicie komuś z zagranicy, kto się na tym zna i zrobi to porządnie, bo nasi to tylko wezmą hajs i zostawią po sobie bubel

zgłoś
G
Gość

Może to i dobrze. I ta tramwaje przez Dominikański nie jeżdżą

zgłoś
:)

O, mieszkańcy, Nowego Dworu, czytajcie, podziwiajcie i wyczekujcie!

zgłoś
G
Gajowa od gajowych

"I nieprawdą jest, że tramwaje się wykolejały, szyny pękały i trakcja rwała, tym bardziej, że prawie nie padało"

To mówiłam ja, Surykatkowa Jarząbka, gajowa II klasy

zgłoś
G
Gość

he ehe standard we Wrocku

bez awarii dzień stracony

Sutryk, u siebie też nie kosisz ?

zgłoś
J
Jeździec
2019-06-12T12:24:06 02:00, Gość:

Jaka władza, taka komunikacja. Może następnym razem każdy się dobrze zastanowi, na kogo oddać swój głos.

2019-06-12T13:12:56 02:00, Gość:

Jaki internauta taki poziom wypowiedzi. Kanalizacja też codziennie się zapycha ale lokalna gazeta nie poświęca temu czasu.

Ponieważ jak mawiał Forest Gump "Shit Happens", ludzie (póki co) nie przyprawiają się jeszcze gondolami na drugi koniec miasta nasza obszerna kanalizacja, a dojechać tramwajem jakoś trzeba czy to do pracy, domu czy gdziekolwiek...:)

zgłoś
s
saszku

Moniku z dtru 29 :))))) ja choczu niepanimaju w Marinu zapoznaju tiebia. Ty moju żonu budiet niepanimaju Polszy

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T12:24:06 02:00, Gość:

Jaka władza, taka komunikacja. Może następnym razem każdy się dobrze zastanowi, na kogo oddać swój głos.

Jaki internauta taki poziom wypowiedzi. Kanalizacja też codziennie się zapycha ale lokalna gazeta nie poświęca temu czasu.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie