Awaria MPK w pobliżu Kromera. Utrudniony przejazd

MKR
Udostępnij:
Na ulicy Boya-Żeleńskiego, na wysokości sklepu Lidl, zepsuł się autobus MPK linii 116. Awaria miała miejsce w piątek około godz 10. Pojazd MPK blokuje jeden pas i przejazd od placu Kromera w stronę wiaduktu kolejowego. Ruch odbywa się wahadłowo, tworzą się korki. Za chwilę na miejscu powinno się pojawić pogotowie techniczne MPK.

Premier Morawiecki o sytuacji na granicy

Wideo

Komentarze 17

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

R
Równy Szczurowaty
2019-08-09T11:04:33 02:00, Gość:

To miasto jest jedną wielką awarią :-)

2019-08-09T14:11:05 02:00, Gość:

miasto rządzone przez Sutryka nazywajmy rzeczy po imieniu - najgorszy wg mnie Prezydent Wroclawia od 1991

Akurat cała obecna infrastruktura, to spadek po dutkiewiczu. On z ekipą rządzili przez 16 lat.

Sutryk rządzi dopiero od 8-9 m-cy. Oczywiście te rządy zapowiadają się jako piękna kontynuacja "nocy dutkiewiczowskiej", ale obecnie mówienie o nim już teraz jako o najgorszym prezydencie jest trochę nie fair ;)

Za Dutkiewicza chociaż coś wybudowano (co prawda zadłużył przy tym miasto niemiłosiernie). Sutryk będzie burzył i zwijał infrastrukturę miasta (vide plac Społeczny), szyny będą się niszczyły w tempie geometrycznym - ale w znacznej mierze dzięki wcześniejszemu zadłużeniu miasta (no i dzięki postawieniu na skody, które niszczą szyny).

Może niech zlicytują tego blaszanego pstrokatego pajaca spod Arkad-Kapitolu, to ktoś to kupi chociaż za równowartość złomu...

Na pocieszenie mamy w końcu otwartą Hubską, licznik, wskazujący czas do odjazdu autobusów/tramwajów i dom dla porzuconego kotka i może jeszcze kilka nawet fajnych, ale praktycznie darmowych "wodotrysków".

G
Gość
2019-08-09T10:37:11 02:00, Gość:

Panie Prezydencie Sutryk!

Jest Pan wspaniały. Życzę miłego dnia. Pozdrowienia dla kota.

2019-08-09T10:45:04 02:00, Gość:

czy to marszalek kuchcinski przylecial z zyczeniami ?

PiSowiec do POwca?

G
Gość
2019-08-09T10:52:39 02:00, ...:

Zastanawiam się co za inteligent wbił tam betonowe blokady uniemożliwiając kierowcom utworzenie korytarza życia w przypadku przejazdu karetki itp.

2019-08-09T19:42:00 02:00, Gość:

to się auta poświeci i staranują zderzakami te bloki samochodu nie szkoda wyklepie się a ludzkiego życia tak

To teraz idź kup sobie piórnik i kredki. O korytarzu życia wiesz tyle co sobie sam wysnisz

G
Gość
2019-08-09T11:02:12 02:00, W-w:

No to autobusy mają dzień zaliczony - czekamy na awarię tramwaju

2019-08-09T12:38:15 02:00, Gość:

Awaria tramwaju... Wsiadałam do tramwaju przy Operze Wrocławskiej. Tramwaj nr 6 miał zepsute drzwi. Motorniczy wysiadał i ręcznie (siłowo) zamykał wszystkie drzwi. Miałam wrażenie, że to rok 1945.

2019-08-09T13:40:37 02:00, Gość:

słychać było strzały?

Strzał było słychać w autobusie A. Poszła poduszka wg kierowcy. Dojechał tylko do Eureki, dalej radź dobie sam. Na komunikację "za autobus" nie ma co liczyć.

G
Gość
2019-08-09T10:52:39 02:00, ...:

Zastanawiam się co za inteligent wbił tam betonowe blokady uniemożliwiając kierowcom utworzenie korytarza życia w przypadku przejazdu karetki itp.

to się auta poświeci i staranują zderzakami te bloki samochodu nie szkoda wyklepie się a ludzkiego życia tak

G
Gość
2019-08-09T11:04:33 02:00, Gość:

To miasto jest jedną wielką awarią :-)

miasto rządzone przez Sutryka nazywajmy rzeczy po imieniu - najgorszy wg mnie Prezydent Wroclawia od 1991

G
Gość
2019-08-09T11:02:12 02:00, W-w:

No to autobusy mają dzień zaliczony - czekamy na awarię tramwaju

2019-08-09T12:38:15 02:00, Gość:

Awaria tramwaju... Wsiadałam do tramwaju przy Operze Wrocławskiej. Tramwaj nr 6 miał zepsute drzwi. Motorniczy wysiadał i ręcznie (siłowo) zamykał wszystkie drzwi. Miałam wrażenie, że to rok 1945.

słychać było strzały?

G
Gość
2019-08-09T11:02:12 02:00, W-w:

No to autobusy mają dzień zaliczony - czekamy na awarię tramwaju

2019-08-09T12:38:15 02:00, Gość:

Awaria tramwaju... Wsiadałam do tramwaju przy Operze Wrocławskiej. Tramwaj nr 6 miał zepsute drzwi. Motorniczy wysiadał i ręcznie (siłowo) zamykał wszystkie drzwi. Miałam wrażenie, że to rok 1945.

Przepraszam to był tramwaj nr 17, jechał na Sępolno.

G
Gość
2019-08-09T11:02:12 02:00, W-w:

No to autobusy mają dzień zaliczony - czekamy na awarię tramwaju

Awaria tramwaju... Wsiadałam do tramwaju przy Operze Wrocławskiej. Tramwaj nr 6 miał zepsute drzwi. Motorniczy wysiadał i ręcznie (siłowo) zamykał wszystkie drzwi. Miałam wrażenie, że to rok 1945.

J
Jarząbek
2019-08-09T10:37:11 02:00, Gość:

Panie Prezydencie Sutryk!

Jest Pan wspaniały. Życzę miłego dnia. Pozdrowienia dla kota.

2019-08-09T11:07:21 02:00, W-w:

To nie Gość a Jarząbek

zapewniam ze to nie ja

W
W-w
2019-08-09T10:37:11 02:00, Gość:

Panie Prezydencie Sutryk!

Jest Pan wspaniały. Życzę miłego dnia. Pozdrowienia dla kota.

To nie Gość a Jarząbek

G
Gość
To miasto jest jedną wielką awarią :-)
W
W-w
No to autobusy mają dzień zaliczony - czekamy na awarię tramwaju
...
Zastanawiam się co za inteligent wbił tam betonowe blokady uniemożliwiając kierowcom utworzenie korytarza życia w przypadku przejazdu karetki itp.
E
Elżbieta
https://www.facebook.com/mpkwroc/photos/a.160780463984130/2512543175474502/?type=3
Dodaj ogłoszenie