Australian Open. Jerzy Janowicz przegrał, ale Agnieszka Radwańska przechodzi do 4. rundy (FILM)

MH, TVN/X-news, HZ (AIP)
Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot - wyniki Australian Open 2015
Jerzy Janowicz, Agnieszka Radwańska, Łukasz Kubot - wyniki Australian Open 2015 Bartek Syta/zdjęcie ilustracyjne
Australian Open 2015. Jerzy Janowicz przegrał niestety mecz z Felicianem Lopezem. Mecz zakończył się na trzecim secie z wynikami 6:7, 4:6, 6:7. Tymczasem Agnieszka Radwańska przechodzi do 4. rundy Australian Open. To już piąty raz z rzędu Isi. Radwańska tym razem rozgrywała mecz przez ponad 100 minut. Wyniki i film poniżej.

Sobota na kortach w Melbourne była połowicznie szczęśliwa dla polskich tenisistów. W nocy czasu polskiego swoje spotkania III rundy Australian Open rozegrali Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska. Jako pierwsza mecz rozpoczęła Krakowianka, która po niewiele ponad 100 minutach gry w dwóch poprzednich etapach turnieju, tym razem spędziła na korcie prawie półtorej godziny i pokonała naturalizowaną Amerykankę Varvarą Lepczenko 6:0, 7:5.

Tym samym Radwańska po raz piąty z rzędu awansowała do 4.rundy Australian Open, gdzie jej rywalką będzie rozstawiona z numerem 18. Venus Williams.

W najlepszej 32 turnieju mężczyzn nie zobaczymy za to Jerzego Janowicza. Łodzianin nie dał rady turniejowej dwunastce Felicianowi Lopezowi. Polak przegrał 6:7, 4:6, 6:7 i trzeci rok z rzędu zakończył start w pierwszym wielkoszlemowym turnieju w roku na 3. rundzie.

Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska. Wyniki Australian Open 2015 - film:

AUSTRALIAN OPEN 2015 - ŁUKASZ KUBOT I JEREMY CHARDY ODPADLI W DRUGIEJ RUNDZIE

Łukasz Kubot i Jeremy Chardy odpadli w drugiej rundzie turnieju Australian Open. Polak i Francuz przegrali 6:2, 5:7, 5:7 z Australijczykami: Alexem Boltem i Andrew Whittingtonem. Opadli również Marcin Matkowski i Szwed Robert Lindstedt, którzy przegrali 3:6, 2:6 z Jonathanem Erlichem z Izraela i Filipińczykiem Treatem Hueyem.

Tym samym z turniejem w Melbourne pożeganli się obaj broniący tytułu debliści. Przed rokiem wygrali tę rywalizację Kubot z Lindstedtem.