ARLO - nowe domy szeregowe w Oławie

Materiał informacyjny Allotment 2/12 Sp z o.o. sk

To kolejny, trzeci już etap budowy osiedla w zabudowie szeregowej zlokalizowanego przy ul. Cedrowej nr 62-88 w osiedlu Nowy Otok Apartments w Oławie. Roboty budowalne zostały już rozpoczęte, osiągnięty jest już stan zerowy, przewidywane zakończenie robot budowlanych Q I/II 2022.

Po pełnym sukcesie budowy i sprzedaży mieszkań Świerkowa Corner i Cedria, składającego się w sumie z 12 mieszkań (z czego 11 już sprzedanych), firma przystąpiła do budowy następnych 14 mieszkań będących 3-cim etapem zabudowy Nowy Otok Apartments. Składa się on z 7 mieszkań na parterze i 7 na piętrze. Na parterze to wille miejskie składające się z 3-4 pokoi z salonem (ok. 67 m²) i ogrodem (ok. 76-120 m²). Na piętrze natomiast apartamenty lofty składające się z 3-4 pokoi z salonem (ok. 73 m²) z balkonem/tarasem (5 m²) i ogrodem (34-159 m²) z opcją rozbudowy poddasza (30 m²).

Nowy Otok Apartments to plan osiedla mieszkań jedno i dwupoziomowych z ogrodami łączącymi wygodę podmiejskiego życia z korzystną lokalizacją do wszelkich udogodnień na co dzień.

KOMUNIKACJA I OTOCZENIE

Bardzo dobra komunikacja drogowa i kolejowa z Wrocławiem, bliskość do dworca kolejowego, centrum handlowego z Multikinem, przedszkola, fitness club, parków, basenów i naturalnego akwenu wodnego – wszystko to w zasięgu zaledwie 5 minut jazdy! Fakt ze z 12 oferowanych mieszkań 11 zostało już sprzedanych świadczy ze ten koncept zabudowy w tej szczególnej lokalizacji sprawdził się i jest popularny a szczególnie wśród młodych par i singlów nastawionych na aktywny styl życia, świadomych, że inwestycja w takim otoczeniu i w takiej bliskości linii kolejowej wygrywa z każdą inną na dłuższy okres czasu. Inwestycja jest również atrakcyjna dla starszych, tych którzy downgrade z dużego domu (często wymagającego remontów i pracy w dużym ogrodzie) do tańszego, nowoczesnego i energooszczędnego mieszkania z małym ogrodem i bez potrzeby remontów, a co najważniejsze, w tej samej okolicy.

Niewątpliwą zaletą zamieszkania na osiedlu jest bezpośredni kontakt z naturą, włącznie ze „smog free strefą”, co jest szczególnie ważne w sezonie grzewczym. Inwestycja Nowy Otok Apartments zlokalizowana jest na terenie, na którym nie ma tradycyjnych piecyków węglowych zanieczyszczających powietrze, a ogrzewanie odbywa się tylko za pomocą gazu lub źródeł energii odnawialnych.

TERENY ZIELONE

Oferta zawiera również prawo do ekskluzywnego użytkowania terenu zieleni o charakterze rekreacyjno-sportowym (należącego do dewelopera), wyłącznie dla mieszkańców osiedla Nowy Otok Apartments.

O deweloperze

MODERN HOMES to marka, którą tworzą ludzie z 35-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Dotychczas realizowaliśmy nasze projekty głównie poza granicami Polski. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwalają na realizowanie nowoczesnych projektów na rodzimym rynku. Deweloper posiada duże zasoby nieruchomości gruntowych, co w połączeniu z wysokim udziałem własnych środków finansowych w inwestycji zapewnia absolutne bezpieczeństwo transakcji sprzedaży. Dla zainteresowanych, Deweloper umożliwi kontakt z doświadczonymi instytucjami finansowymi specjalizującymi się w kredytowaniu zakupu mieszkania.

Informacje dodatkowe i kontakt

MODERN HOMES

Allotment 2/12 Sp. z o.o. SK

ul. Gwiaździsta 10/10
53-413 Wrocław

tel. 728 728160

www.modernhomes.pl

Dodaj ogłoszenie