Arkop wspiera ideę „Otwórz się na pomoc”

Materiał informacyjny Arkop Sp. z o.o.

Wszystko, co wrocławska firma Arkop osiągnęła przez ostatnie lata, najlepiej świadczy o jej potencjale, wartości, marce, jakości i nowoczesnym podejściu do budownictwa ogólnego oraz mieszkaniowego. Dzisiaj firma wspiera problem, który rysuje rzeczywistość.

Arkop jako firma budowlana z 30-letnim doświadczeniem wytycza nowe standardy w polskim budownictwie i na stałe wpisuje się w krajobraz naszej architektury. Przez ten cały okres działalności, najważniejsze było dla firmy zadowolenie klientów i mieszkańców wybudowanych osiedli. Jest to do dnia dzisiejszego, podstawowy priorytet w realizacji powierzonych firmie zadań inwestycyjnych. Arkop realizuje roboty głównie jako generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego, robót inżynieryjnych i budownictwa mieszkaniowego.

W roli dewelopera firma zrealizowała ponad 1400 mieszkań w swoich inwestycjach, realizując ponad 300 inwestycji w różnorodnej technologii konstrukcyjnej z wielokondygnacyjnymi garażami podziemnymi, kładąc duży nacisk na jakość i terminowość i stosując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne. Dzięki zaangażowaniu i solidności firma zdobyła duże zaufanie inwestorów, czego dowodem są prestiżowe nagrody i wyróżnienia.

Dzisiaj firma wspiera problem, który rysuje rzeczywistość, włączając się w akcję „Otwórz się na pomoc”, która dociera w sposób nowatorski do młodych ludzi za pomocą interaktywnego filmu.

Dodaj ogłoszenie