Aplikacja loteryjna Pasażu Grunwaldzkiego

Materiał informacyjny EPP Retail - Pasaż Grunwaldzki Sp. z o.o.
Udostępnij:

Z nową aplikacją Pasażu Grunwaldzkiego klienci wygrywają non stop. Dodatkowo właśnie wystartował system poleceń, który umożliwia zdobycie nagród gwarantowanych.

WIĘKSZE ZAKUPY PODBIJAJĄ STAWKĘ

Z aplikacją PASAŻ GRUNWALDZKI LOTERIA – jak w grze – im więcej kupujesz tym bardziej podbijasz stawkę. Tu nie ma progu zakupowego i liczy się każda złotówka. Klienci zdobywają karty podarunkowe o wartości 50 lub 100 zł, a łączna pula nagród wynosi ponad 110 000 zł.

Jak to działa? Wystarczy dokonać zakupu w Pasażu Grunwaldzkim za minimum 1 zł, pobrać aplikację mobilną "Pasaż Grunwaldzki Loteria", dostępna w App Store i Google Play, zarejestrować w niej dowody zakupu i czekać na SMS z informacją o wygranej! Losowania odbywają się w każdy dzień roboczy.

„Zależało nam na stworzeniu programu premiowego, który umożliwi zdobywanie nagród non stop, w dowolnym miejscu i czasie. Nasi klienci mogą zarejestrować paragon tuż po dokonaniu zakupu lub w zaciszu domowym. Dodatkową atrakcją loterii mobilnej jest minimalny próg zakupowy, co oznacza, że każda złotówka ma znaczenie i umożliwia zdobywanie nagród.” – o programie mówi Natalia Pucicka, menadżer ds. marketingu w Pasażu Grunwaldzkim.

CZTERY ASY W RĘKAWIE

W jaki sposób można zdobyć dodatkowe nagrody gwarantowane? To proste, wystarczy polecić aplikację swoim znajomym, tak aby przynajmniej czterech z nich założyło swoje konto. W tym celu wystarczy wejść w zakładkę POLECAJ APLIKACJĘ I WYGRYWAJ i zaprosić kolejnych uczestników do programu lojalnościowego. Na wytrawnych zakupowych „graczy” czekają karty podarunkowe o wartości 50 zł. Tu, jak w każdej grze, liczy się szybkość decyzji – liczba bonusów jest bowiem ograniczona.

Z aplikacją loteryjną Pasaż Grunwaldzki wykłada zakupowe karty na stół.

MOMA CREATIVE MAGDALENA WIECZOREK ( +48 500 069 930)

Dodaj ogłoszenie