APARTAMENTY KOŚCIUSZKI Miasteczko z pełną infrastrukturą i lokalami usługowymi w Zacharzycach!

Artykuł sponsorowany Wrocław Zacharzyce Sp. z o.o

Wrocław to jedno z najszybciej rozwijających się miast w Unii Europejskiej. Nazywany Wenecją Północy, ze względu na urokliwe położenie nad Odrą, przyciąga do siebie coraz więcej osób, które chcą tutaj zamieszkać. Zaledwie dwa kilometry od rogatek Wrocławia w Zacharzycach powstanie nowoczesne osiedle, gwarantujące swoim lokatorom ciszę i spokój. Apartamenty Kościuszki realizuje Wrocław Zacharzyce Sp. z o.o.

Zacharzyce to niewielka miejscowość zlokalizowana w podwrocławskiej gminie Siechnice. Rozwój aglomeracji wrocławskiej oraz dobre połączenia z centrum i innymi dużymi miastami w regionie np. Opolem czy Strzelinem zdecydowały o wyborze tego miejsca.

Osiedle wyróżniać się będzie harmonią i prostotą. Budynki z dachem mansardowym nawiążą do stylistyki modernistyczno-współczesnej. Elewacja w kolorach bieli i różnych odcieni szarości wpisze się w naturalny krajobraz tego miejsca. Wysoka jakość materiałów budowlanych i wykończeniowych wpłynie na walory estetyczne oraz komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak i części wspólnych.

Osiedle będzie funkcjonowało jak małe miasteczko z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi, placami zabaw. Zapewni przyszłym mieszkańcom wszystko to, co jest potrzebne do wygodnego życia w podmiejskiej przestrzeni.

Oaza spokoju z lokalami usługowymi i placami zabaw powstanie przy ul. Kościuszki. Inwestycja zrealizowana zostanie w 4 etapach. Składać będzie się z 36 trzykondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Do dyspozycji przyszłych lokatorów oddanych zostanie 408 funkcjonalnych i komfortowych mieszkań o średniej powierzchni 50 mkw. oraz 12 lokali usługowych usytuowanych w parterach 6 budynków. Nie zabraknie też parkingów, gdzie zaprojektowano 630 miejsc postojowych.

Niewątpliwą zaletą inwestycji będą otwarte tereny zielone, gdzie mieszkańcy bez skrępowania będą mogli odpoczywać. Położone dwa parki w sąsiedztwie: Brochowski i Bieńkowicki staną się idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Od jednego z najpiękniejszych rynków w Polsce przyszłych lokatorów dzielić będzie zaledwie 10 kilometrów, a do portu lotniczego we Wrocławiu

jest tylko 20 kilometrów. Dzięki bardzo dobrze rozwiniętemu systemowi dróg (Wschodnia Obwodnica Wrocławia, DK 94, A4) bez problemu, szybko i wygodnie, dostaniemy się do pracy, uczelni czy szkoły. Pociągi ze stacji kolejowej Wrocław Brochów oraz autobusy komunikacji miejskiej umożliwią mieszkańcom spokojny dojazd do centrum w kilkanaście minut.

https://www.apartamenty-kosciuszki.pl/

Dodaj ogłoszenie