Alarm i ewakuacja w galerii handlowej Wroclavia

Marcin Kruk
Marcin Kruk

Wideo

Zobacz galerię (3 zdjęcia)
Dwóch pijanych obywateli Ukrainy w sobotę omyłkowo wcisnęło przycisk alarmowy w galerii Wroclavia. Po uruchomieniu alarmu powstało zamieszanie i rozpoczęła się ewakuacja.

Ludzie zareagowali prawidłowo, czyli po usłyszeniu alarmu udali się do wyjścia. Jak jednak dowiadujemy się od dyżurnego komisariatu kolejowego, szybko okazało się, że nie ma potrzeby, żeby przeprowadzać ewakuacje, bo było to przypadkowe użycie przycisku alarmowego.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 63

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

J
J

Celowo to zrobili bo mają nas Polaków za głupków....Ja to od zawsze gonię ich ze swojego sklepu , oni czasem się stawiają , ja wtedy : paszoł won , no i muszą wyjść . Pierdolę ich i ich forsę .

s
stefan siara

w du.p.ie to mam.mam wyszczane

G
Gość

No przecież prezydent wyznaczył Rzecznika Ukrainców, czemu ona nic nie robi...

G
Gość

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.sexania.pl

g
gość.

majdan mają u siebie teraz robią u nas

D
DYNDAŁA

Omyłkowa UPAdli ciecie włączyli alarm :)))) Kawał roku .Nie omyłkowo !!! Banderoza robi to specjalnie

T
Tina
2019-06-30T10:45:47 02:00, Ewik:

Znając ukrów to celowo to zrobili, teraz walą głupów, ze przez przypadek i śmieją się z nas, że łykamy jak pelikan wszystko co mówią.

Co mają mówić, galeria im wystawi rachunek to będą musieli do końca marnego życia wypłatę oddawać.

S
Szym

A tak na poważnie to jeśli w galerii handlowej słyszymy alarm i prośba o szybką ewakuacje to czy normalnym jest (tak jak widoczne na filmie) tłumy ludzi jadących schodami do góry na parking aby wyjechać autem bo ja brałbym rodzinę i raczej jak najszybciej opuścił galerię a po auto wrócił jak już będzie można. Nie tak chyba powinna wyglądać ewakuacja.

E
Ewik

Znając ukrów to celowo to zrobili, teraz walą głupów, ze przez przypadek i śmieją się z nas, że łykamy jak pelikan wszystko co mówią.

P
Polak
2019-06-29T15:08:19 02:00, Monika:

Mariusz koło mojej kamienicy mieszkają ukry, ci ludzie to jakaś nieokrzesana dzicz. Non stop jak tylko się ciepło robi wyciągają mięcho i grillują, wyciągneli wszystkie meble na dwór jakby im się w mieszkaniu paliło, ludzie przechodzą obok i kręcą głowami. Ukry często wywieszają jakieś szmaty na ogrodzenie i furtkę, z przydomowego trawiastego chodnika zrobili sobie mini działeczkę i ogrodzili sobie ją starą podartą folią -wieśniaki jakieś oni chyba nie wiedzą jak się żyje w mieście, taką wieś odwalają normalnie z wynajętego mieszkania zrobili skansen i chlew.Nie polecam nikomu takich somsiadów za płotem.

Codziennie chleją alkohol patologia zasrana.

2019-06-29T20:43:39 02:00, Mariusz:

A Polacy nie chleją, cały czas w różnych miejscach można spotkać pijących w miejscach publicznych. Polacy jak Ukraińcy też zachowują się jak bydło.

2019-06-29T23:32:44 02:00, a wiesz gdzie ja to mam ?:

to sobie postaw taką galerie w Kijowie i możesz sobie w niej majdan robić do woli ?

Polacy jak wyjeżdżali masowo zagranicę od 2004 r. to też zachowywali się jak buraki w porównaniu do zachodnich miejscowych społeczności. Teraz jest już lepiej, a my zauważamy teraz wady wschodnich sasiadow, którzy właśnie czasowo są jeszcze na długo przed naszym 2004 r.

L
Luke
2019-06-29T15:02:46 02:00, Igma:

ПОЛЯКАМ

Ще як були ми козаками,

А унії не чуть було,

Отам-то весело жилось!

Братались з вольними ляхами,

Пишались вольними степами,

В садах кохалися, цвіли,

Неначе лілії, дівчата.

Пишалася синами мати,

Синами вольними... Росли,

Росли сини і веселили

Старії скорбнії літа...

Аж поки іменем Христа

Прийшли ксьондзи і запалили

Наш тихий рай. І розлили

Широке море сльоз і крові,

А сирот іменем Христовим

Замордували, розп’яли...

Поникли голови козачі,

Неначе стоптана трава,

Украйна плаче, стогне-плаче!

За головою голова

Додолу пада. Кат лютує,

А ксьондз скаженим язиком

Кричить: «Te Deum! Алілуя!..»

Отак-то, ляше, друже, брате!

Неситії ксьондзи, магнати

Нас порізнили, розвели,

А ми б і досі так жили.

Подай же руку козакові

І серце чистеє подай!

І знову іменем Христовим

Ми оновим наш тихий рай.

Тарас ШЕВЧЕНКО

2019-06-29T15:54:53 02:00, Somsiad:

No i pogadali ;) a tak na serio to jakiś wiersz czy piosenka z moim ruskim słabo a to pewnie jeszcze nie po rusku a ukraińsku więc się różni ...

Mimo to wolę Ukraińców niż beżowych inżynierow z Afryki

Tak, po Ukraińsku :)

G
Gość

Dzisiaj byłem świadkiem jak dziadek emeryt w autobusie przypadkowo zachwiał się i wpadł na młodego ukraińca, ten zwyzywał go i prawie nie pobił, autobus N na ul. kiełczowskiej. Dzisaj stwierdzam że oni są zagrożeniem naszego bezpieczeństwa!

a
a wiesz gdzie ja to mam ?
2019-06-29T15:08:19 02:00, Monika:

Mariusz koło mojej kamienicy mieszkają ukry, ci ludzie to jakaś nieokrzesana dzicz. Non stop jak tylko się ciepło robi wyciągają mięcho i grillują, wyciągneli wszystkie meble na dwór jakby im się w mieszkaniu paliło, ludzie przechodzą obok i kręcą głowami. Ukry często wywieszają jakieś szmaty na ogrodzenie i furtkę, z przydomowego trawiastego chodnika zrobili sobie mini działeczkę i ogrodzili sobie ją starą podartą folią -wieśniaki jakieś oni chyba nie wiedzą jak się żyje w mieście, taką wieś odwalają normalnie z wynajętego mieszkania zrobili skansen i chlew.Nie polecam nikomu takich somsiadów za płotem.

Codziennie chleją alkohol patologia zasrana.

2019-06-29T20:43:39 02:00, Mariusz:

A Polacy nie chleją, cały czas w różnych miejscach można spotkać pijących w miejscach publicznych. Polacy jak Ukraińcy też zachowują się jak bydło.

to sobie postaw taką galerie w Kijowie i możesz sobie w niej majdan robić do woli ?

M
Monika
2019-06-29T15:08:19 02:00, Monika:

Mariusz koło mojej kamienicy mieszkają ukry, ci ludzie to jakaś nieokrzesana dzicz. Non stop jak tylko się ciepło robi wyciągają mięcho i grillują, wyciągneli wszystkie meble na dwór jakby im się w mieszkaniu paliło, ludzie przechodzą obok i kręcą głowami. Ukry często wywieszają jakieś szmaty na ogrodzenie i furtkę, z przydomowego trawiastego chodnika zrobili sobie mini działeczkę i ogrodzili sobie ją starą podartą folią -wieśniaki jakieś oni chyba nie wiedzą jak się żyje w mieście, taką wieś odwalają normalnie z wynajętego mieszkania zrobili skansen i chlew.Nie polecam nikomu takich somsiadów za płotem.

Codziennie chleją alkohol patologia zasrana.

2019-06-29T20:43:39 02:00, Mariusz:

A Polacy nie chleją, cały czas w różnych miejscach można spotkać pijących w miejscach publicznych. Polacy jak Ukraińcy też zachowują się jak bydło.

Ale ty jesteś normalny dlatego chcę być tylko z tobą😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

P
Piotr
2019-06-29T15:08:19 02:00, Monika:

Mariusz koło mojej kamienicy mieszkają ukry, ci ludzie to jakaś nieokrzesana dzicz. Non stop jak tylko się ciepło robi wyciągają mięcho i grillują, wyciągneli wszystkie meble na dwór jakby im się w mieszkaniu paliło, ludzie przechodzą obok i kręcą głowami. Ukry często wywieszają jakieś szmaty na ogrodzenie i furtkę, z przydomowego trawiastego chodnika zrobili sobie mini działeczkę i ogrodzili sobie ją starą podartą folią -wieśniaki jakieś oni chyba nie wiedzą jak się żyje w mieście, taką wieś odwalają normalnie z wynajętego mieszkania zrobili skansen i chlew.Nie polecam nikomu takich somsiadów za płotem.

Codziennie chleją alkohol patologia zasrana.

2019-06-29T15:20:02 02:00, Igma:

Mam 0,7 Gorbatschowa.

Napiłbym się z nimi.

Napisz gdzie mieszkasz.

2019-06-29T15:34:34 02:00, Monika:

Ja dam ci piwko oho :)))zobaczysz je jak świnia niebo hahah:))))))))))dodam że ukry strasznie głośno rozmawiają, nie patrzą że są w sklepie czy na mieście, drą skandalicznie ryja noooo kosmos, oni zdecydowanie nie nadają się do życia w mieście tylko wioskę odwalają.

2019-06-29T20:37:40 02:00, Lizus:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Sutryk Jacek, naszego miasta tęcza.

Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Zajefajne!!

Dodaj ogłoszenie