Akademia Młodego Pszczelarza w Pasażu Grunwaldzkim

Materiał informacyjny Pasażu Grunwaldzkiego
Już 2 sierpnia w Pasażu Grunwaldzkim startuje wydarzenie z pszczołą w roli głównej. Podczas serii warsztatów dla dzieci i młodzieży, uczestnicy dowiedzą się jak istotne jest dla nas istnienie pszczół i dlaczego należy dbać o ekosystem naszej planety. Dodatkowo, w dniach od 5 do 7 sierpnia, klienci centrum będą mogli zgarnąć słodkie nagrody za zakupy.

MAMO, TATO, A DLACZEGO?

Chyba każdy rodzic wielokrotnie słyszał to pytanie z ust swojej pociechy. Pasaż Grunwaldzki przychodzi z „odsieczą” by wyjaśnić wszystkim maluchom pszczeli świat. Skąd się bierze miód? Gdzie pszczoły śpią? Jakie kwiaty lubią najbardziej? To tylko jedne z wielu zagadnień, które zostaną wyjaśnione podczas sierpniowego wydarzenia. Dla najmłodszych przygotowano również serię tematycznych warsztatów. Będzie więc spotkanie z pszczelarzem, podczas warsztatów dzieciaki nauczą się robić nasienne bomby, tworzyć mini ogródki w kobiałkach, szyć wielorazowe woreczki, tworzyć dla pszczołowatych mini hotele a także tworzyć ule.

Akademia Młodego Pszczelarza to dla dzieci nie tylko dawka rzetelnej wiedzy ale przede wszystkim doskonała zabawa. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, warto zatem pamiętać o rezerwacji miejsca. Zapisy dostępne są pod numerem telefonu: 531 688 226.

NAGRODY? ALE SŁODKO!

Dla klientów, którzy w dniach od 5 do 7 sierpnia zrobią zakupy za min. 100 zł, Pasaż Grunwaldzki przygotował słodkie upominki. Każdego dnia, na pierwsze 50 osób czekać będą karty podarunkowe o wartości 30 zł oraz zestaw słodkich miodów, natomiast kolejne 150 osób otrzyma zestawy miodów, prosto z pasażowej pasieki.

Pszczele wydarzenie odbędzie się w godzinach 12.00 – 18.00 w strefie atrium na poziomie 0. Warto wiec wybrać się do Pasażu Grunwaldzkiego – to będzie tydzień, że UL la la!

Dodaj ogłoszenie