Action - niespożywczy dyskont – otwarty w Arkadach Wrocławskich

szZaktualizowano 
Międzynarodowa sieć sklepów Action – niespożywczych dyskontów – otworzyła we Wrocławiu nowy sklep. Znajduje się on w Arkadach Wrocławskich.

Sklep Action został otwarty dziś o godz. 9. Zatrudnia ok. 15 osób i ma ok. 1100 mkw. powierzchni. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 – 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

– Action stawia na produkty dobrej jakości w najniższych możliwych cenach i szeroki, ciągle zmieniający się asortyment, który zaskakuje każdego tygodnia. W naszych sklepach nigdy nie jest nudno i klienci to doceniają – wyjaśnia Monique Groeneveld, dyrektor generalny Action Polska. –Decydując się na Wrocław wybraliśmy świetną lokalizację, zapewniającą wygodne zakupy i łatwy dostęp dla naszych klientów.

Asortyment składa się z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele zarówno znanych marek, jak i marek własnych.

Sieć Action wkroczyła do Polski w październiku 2017 r. uruchamiając sześć sklepów. Teraz ma ich 34.

polecane: FLESZ: Smartfony zamiast kas fiskalnych.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 38

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kamil M

Ja tam lubiłem action, kiedy mieszkałem w Holandii często tam gościłem.

J
Ja
2019-08-01T16:31:59 02:00, Gość:

Przecież ten sklep już jakiś czas temu otworzyli w Marino

2019-08-03T09:20:48 02:00, Ja:

Ja dostałam w prezencie spodnie lecisz ok.8 lat temu z Ameryki a Waszyngton i na metce jadę in china,uwierzycie. Dawno przejęli rynek.

Levis

J
Ja
2019-08-01T16:31:59 02:00, Gość:

Przecież ten sklep już jakiś czas temu otworzyli w Marino

Ja dostałam w prezencie spodnie lecisz ok.8 lat temu z Ameryki a Waszyngton i na metce jadę in china,uwierzycie. Dawno przejęli rynek.

S
Sebo

Dyskont niespozywczy piszecie, a wymieniając asortyment podjęcie, że spożywka jest, więc jak to- spożywczy czy niespozywczy?

P
Przemo

Ładniej nazwany chińczyk

G
Gość
2019-08-02T15:33:50 02:00, kobieta z klasą:

W Arkadach już niedługo będzie sama chińszczyzna. a tyle jest świetnych polskich rzemieślników prezentujacych i sprzedających swoje dzieła, ubrania, buty na różnych spotkaniach i targach w całej Polsce....ale kto sie tym interesuje... śmierdząca chińszczyzna górą.

klasy to ci brakuje na pewno...

k
kobieta z klasą

W Arkadach już niedługo będzie sama chińszczyzna. a tyle jest świetnych polskich rzemieślników prezentujacych i sprzedających swoje dzieła, ubrania, buty na różnych spotkaniach i targach w całej Polsce....ale kto sie tym interesuje... śmierdząca chińszczyzna górą.

t
twój stary
2019-08-01T11:56:12 02:00, marcin:

czyli chinksie gowno ala jisk i pepco

2019-08-01T12:27:12 02:00, Gość:

Obłuda! sam polecisz żeby zrobić tanie zakupy a co najmniej zobaczyć czym handlują. No chyba, że ze wsi jesteś i daleko Ci do centrum Wrocławia ;-)

Po co te złośliwe uwagi skoro Chiny szyją dla wszystkich marek

2019-08-01T19:34:27 02:00, Gość:

Otóż to. Kiedys kupiłam sobie buty Michaela Korsa, w butiku w Belgii. A na pudełku napisane Made in China. Z tym, że buty są naprawdę porządne. Mają 4 lata i wciąż są w dobrym stanie.

Tylko syry walą ci, że zdechnąć idzie

G
Gość

Jest również w Marino.

G
Gość

Wszędzie są już teraz towary made in China. A Action to holenderski sklep i jego oddziałów jest już mnóstwo w różnych krajach w Europie. W Holandii jest w każdej galerii. Wiadomo są rzeczy lepszej i gorszej jakości. Ale przykładowo po co dawać za materac Intexa z pompką 45 euro np. w Jysk jeśli w Actionie jest za 35 euro. Tyle krytyki i hejtu mają Polacy do wszystkiego. Nawet do tego co ich. I po co? To tylko sklep.

Q
Q
2019-08-01T19:00:04 02:00, Gość:

Towary made in China

Jakość jest uzależniona od zapłaty za towar, więc to nie Chiny, a skąpi dystrybutorzy ;)

P
Pablo king

Mnie ciekawi ten sklep. Czekam aż otworzą go na maślicach.

S
Sutryk ma kota
2019-08-01T11:56:12 02:00, marcin:

czyli chinksie gowno ala jisk i pepco

2019-08-01T12:27:12 02:00, Gość:

Obłuda! sam polecisz żeby zrobić tanie zakupy a co najmniej zobaczyć czym handlują. No chyba, że ze wsi jesteś i daleko Ci do centrum Wrocławia ;-)

Po co te złośliwe uwagi skoro Chiny szyją dla wszystkich marek

2019-08-01T19:34:27 02:00, Gość:

Otóż to. Kiedys kupiłam sobie buty Michaela Korsa, w butiku w Belgii. A na pudełku napisane Made in China. Z tym, że buty są naprawdę porządne. Mają 4 lata i wciąż są w dobrym stanie.

Z porządnym grzybem

S
Sutryk ma kota

W necie taniej doręczają pod drzwi. Też mi atrakcją a ła Sutryk.

G
Gość
2019-08-01T11:56:12 02:00, marcin:

czyli chinksie gowno ala jisk i pepco

2019-08-01T12:27:12 02:00, Gość:

Obłuda! sam polecisz żeby zrobić tanie zakupy a co najmniej zobaczyć czym handlują. No chyba, że ze wsi jesteś i daleko Ci do centrum Wrocławia ;-)

Po co te złośliwe uwagi skoro Chiny szyją dla wszystkich marek

Otóż to. Kiedys kupiłam sobie buty Michaela Korsa, w butiku w Belgii. A na pudełku napisane Made in China. Z tym, że buty są naprawdę porządne. Mają 4 lata i wciąż są w dobrym stanie.

Dodaj ogłoszenie