4,6 tony miłości już w Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
fot. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu
Trwa przygotowywanie mostu Tumskiego do gruntownego remontu. Zanim jednak rozpoczną się właściwe prace, trzeba wyczyścić most z kłódek. Wykonawca prac - firma Dromosttor ściągnęła już około 1/3 wszystkich kłódek powieszonych na zabytkowym moście. Trafiły one właśnie na teren Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu. Przewieziono je w specjalnych dużych workach, a cały transport waży 4,6 tony! Jeśli okaże się, że to rzeczywiście 1/3 wszystkich kłódek, to całość będzie ważyła nawet 14 ton! Ile to kłódek? Można przyjąć założenie, że przeciętna kłódka, taka średniej wielkości, waży około 0,5 kg. Jeśli tak, to w 14 tonach będzie ich nawet 28 tysięcy! A cyfra ta pewnie przekroczy 30 tys. bo średnia 0,5 kg na kłódkę może być nieco zawyżona. Tyle miłości w ZDiUM-ie chyba jeszcze nie widzieli...

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 39

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Kłódki należy sprzedać i oddać najbardziej potrzebującym. Na przykład Kościołowi.

A
Ann

Też proponuję zrobienie jakiejś rzeźby z kłódek. Nie musi stać na Ostrowie Tumskim, ale np. w pobliżu bulwarów?

B
Burmistrz Magistratu
2019-07-22T21:27:42 02:00, Oko:

Moze przetopić to wszystko na duze serce z kłódka i postawić obok mostu??? Gazeto Wrocławska działaj 😀

A może na dużego fajfusa z obwisłymi jajami? I postawimy Ci pod domem?

M
Mecenas Jastrzębski
2019-07-23T07:42:53 02:00, Majka:

I tak będę walczył o odszkodowanie. Z jakiej racji moją własność ktoś pociął i zabrał? No właśnie. Teraz sprawa trafi do prokuratury, a za pewne skończy się sprawą w sądzie

Witam

Już zostało do Pani wysłane pismo w imieniu miasta z żądaniem zapłaty, za uszkodzenie mienia w postaci mostu które wyrządziła Pani kłódka.

Pozdrawiam

G
Gość
2019-07-23T07:47:25 02:00, Nn:

Wszystkie kłódki wywieść na złom, a zarobione pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne. Proste i dodatkowo pomoże się osobom potrzebującym.

JESTEM ZA!

N
Nn

Wszystkie kłódki wywieść na złom, a zarobione pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne. Proste i dodatkowo pomoże się osobom potrzebującym.

M
Majka

I tak będę walczył o odszkodowanie. Z jakiej racji moją własność ktoś pociął i zabrał? No właśnie. Teraz sprawa trafi do prokuratury, a za pewne skończy się sprawą w sądzie

d
dr.prozac
2019-07-22T21:27:42 02:00, Oko:

Moze przetopić to wszystko na duze serce z kłódka i postawić obok mostu??? Gazeto Wrocławska działaj 😀

tabletki wzięłaś ?

G
Gość

Ciekawe kiedy debile znowu zaczną wieszać

G
Gość

Po pierwsze to kłódka waży może max 200-250g a na pewno nie 0.5 kg. I po drugie: "A cyfra ta pewnie przekroczy 30 tys". Cyfra? Serio?

M
Mysz
2019-07-22T21:27:42 02:00, Oko:

Moze przetopić to wszystko na duze serce z kłódka i postawić obok mostu??? Gazeto Wrocławska działaj 😀

Rozumiem że się tym zajmiesz wraz z kosztami

G
Gość
2019-07-22T20:51:37 02:00, Q:

I wciąż płaczę...

Spotkamy się? pomożesz mi dojść do siebie.

2019-07-22T21:09:02 02:00, Gość:

No co, już ci faja zmiękła, powietrze zeszło z kozaka? Dawaj adres spotkamy się na randkę i ci pomogę jak to sobie wymarzyłeś ;] mogę wziąć ze sobą paru wysportowanych kumpli gustujących w takich jak ty wyszczekanych, zniewieściałych kłódkowych chłoptasiach-romantykach ;] pobaraszkujemy sobie po męsku, co ty na to? myślisz że igraszki z umięśniionymi mężczyznami pomogą ci dojść do siebie? ;]

fajnych masz kolegów

O
Oko

Moze przetopić to wszystko na duze serce z kłódka i postawić obok mostu??? Gazeto Wrocławska działaj 😀

G
Gość
2019-07-22T20:35:49 02:00, Gość:

Dobre te komentarze, nie zaślińcie się tylko, tak łatwo Was sprowokować, a i ch** ludziom do tego co ja robię i inni ludzie (tak, tak sobie napisałem, bo jestm wyżej - zaraz będzie morze G). Zobaczcie trochę świata i później kaleczcie palce od pisania pierdół.

ps napisałem kulturalnie, ale barany co ich stara skopała iwlazła na głowę musiały swoje bzdety pisać, wiesz kim jestem jeden z drugim, że masz prawo tak pisać? :) no nie możesz tego wiedzieć, ale piszesz.

Powodzenia, ja piję piwo i czekam na więcej komentarzy!

2019-07-22T20:47:50 02:00, Gość:

No i się kłódkowy chłoptaś popłakał, a kogo ty w ogóle smarku pouczasz? Zaśmiecasz przestrzeń publiczną złomem którego zdjęcie wymaga narzędzi i zapłaty za pracę fachowców, słoma ci z butów wystaje, nie potrafisz się wysłowić w języku ojczystym, wymiotujesz prostackimi wulgaryzmami, a mimo tego śmiesz ludzi pouczać żeby zobaczyli "trochę swiata"? Przecież sam w du/pie byłeś i gó/wno widziałeś, koniec tematu, pij dalej to swoje piwko nieudaczniku.

2019-07-22T20:51:37 02:00, Q:

I wciąż płaczę...

Spotkamy się? pomożesz mi dojść do siebie.

2019-07-22T20:57:32 02:00, Gość:

Dawaj podaj adres kozaku ;] chciałbyś żebym ci usiadł na klacie?

Hehe, buc goni buca , a ze strachu kuca

Q
Q

:) Dobranoc, będziecie spać dobrze myślę.

Pozdrawiam

Dodaj ogłoszenie