30 kwietnia zakończył się w Gminie Kłodzko drugi spis próbny przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021)

materiał informacyjny
Mieszkańcom Gminy Kłodzko oraz wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w przeprowadzenie drugiego spisu próbnego przed Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) dziękuje p.o. Dyrektora Urzędu Statystycznego we Wrocławiu Halina Woźniak.

Szanowni Państwo,

pragnę serdecznie podziękować wszystkim mieszkańcom Gminy Kłodzko, którzy zechcieli poświęcić swój czas i mimo trudnej sytuacji związanej z epidemią COVID-19, odnieśli się życzliwie do prowadzonych przez nas działań spisowych. Cieszymy się, że informacja o spisie próbnym dotarła do prawie wszystkich mieszkańców Gminy Kłodzko. Nie byłoby to możliwe bez pomocy i życzliwości wielu ludzi oraz lokalnych mediów i instytucji.

W imieniu własnym oraz moich współpracowników z Wojewódzkiego Biura Spisowego dziękuję serdecznie za owocną współpracę władzom Gminy Kłodzko, a w szczególności Wójtowi Panu Zbigniewowi Turowi oraz Sekretarz Pani Bożenie Simlat, jak również Pracownikom Promocji i członkom Gminnego Biura Spisowego. Jesteśmy wdzięczni za Państwa otwartość na wszystkie wspólnie podejmowane prace spisowe oraz za wsparcie i współudział w zakresie działań promujących spis próbny. Za pomoc i zaangażowanie w nagłośnienie informacji o spisie dziękujemy sołtysom, radnym i innym lokalnym liderom, dyrektorom szkół, jednostkom OSP, księżom.

Szczególną rolę w promowaniu spisu próbnego odegrały lokalne media, którym w tym miejscu chciałabym również podziękować. A są to serwisy informacyjne DKL24.pl, Doba.pl, 24klodzko.pl oraz Gazeta Kłodzka i Euroregio Glacensis, Telewizja Kłodzka i Telewizja Sudecka. Dziękuję naszemu partnerowi Polska Press Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu za przygotowanie kampanii promocyjnej.

Przez najbliższe miesiące będziemy analizować wszystkie przekazane nam podczas spisu próbnego uwagi respondentów i współpracowników, po to aby je uwzględnić w organizacji NSP 2021, który rozpocznie się 1 kwietnia 2021 r.

Z niektórymi z Państwa spotkamy się jednak wcześniej – już wkrótce, gdyż 1 września br. rozpoczyna się Powszechny Spis Rolny 2020.

Liczymy w obu kolejnych spisach na wysoką frekwencję mieszkańców naszego województwa, szczególnie w obowiązkowym samospisie – bo liczy się każdy!

Z serdecznymi pozdrowieniami
p.o. Dyrektora Urzędu Statystycznego we Wrocławiu
Halina Woźniak

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie