204 punkty w Gryfii. FutureNet Śląsk w czwartej kwarcie wypuścił prowadzenie w meczu i w całej rywalizacji

(RH)Zaktualizowano
FutureNet Śląsk Wrocław
To niecodzienny widok, by obie drużyny przekroczyły "setkę". Tak się stało w spotkaniu FutureNet Śląska Wrocław z STK Czarnymi Słupsk w czwartym półfinale play-off I Ligi Mężczyzn. Słupszczanie zwyciężyli 103:101 i wyrównali stan rywalizacji przed piątym meczem we Wrocławiu.

Kibice na słupskiej hali byli świadkami widowiska rodem z konsol do gier. Przebieg całego spotkania nie ma większego znaczenia względem fenomenalnej ostatniej kwarty spotkania. FutureNet Śląsk zmierzał po pewne zwycięstwo, wchodząc w ostatnią część meczu z 10-punktową przewagą, którą szybko podwyższył do aż 13. Mimo tego, to słupszczanie schodzili z parkietu triumfując. Niesamowity występ Adriana Kordalskiego (37 punktów (!), 7 zbiórek i 9 asyst) na długo zapadnie wrocławianom w pamięć. Czarni nie tylko odrobili stratę, ale także zbudowali własną przewagę, której Śląskowi nie udało się dogonić.

Jutro pojawią się informacje dotyczące piątego meczu, tym razem we Wrocławiu.

STK Czarni Słupsk - FutureNet Śląsk Wrocław 103:101 (17:24, 22:24, 27:28, 37:25)
STK Czarni: Kordalski 37 (2), Jakubiak 21 (4), Pełka 18 (3), Seweryn 17 (4), Rduch 5, Wyszkowski 3, Cechniak 2, Wieczorek 0.
FutureNet Śląsk: Jakóbczyk 21 (4), Jarmakowicz 21 (2), Kulon 14 (3), Dziewa 13 (1), Żeleźniak 11 (3), Musiał 11 (3), Skibniewski 8 (2), Tomczak 2, Zagórski 0, Bożenko 0

polecane: FLESZ: Nowe zasady spadków i awansów w ekstraklasie i 1.lidze