18 tys. kibiców na trybunach. Śląsk przegrał z Lechem 0:1 [ZNAJDŹ SIĘ NA ZDJĘCIACH]

Red, fot: Paweł Relikowski
Śląsk przegrywa z Lechem 0:1 Paweł Relikowski
Śląsk Wrocław przegrywa u siebie 0:1 z Lechem Poznań. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dla "Kolejorza" Pedro Tiba w 82. minucie. To pierwsza porażką WKS-u w tym sezonie. Po trzech kolejkach wrocławianie mają na koncie 4 punkty. Mecz z trybun oglądało 17 926 kibiców. Następny mecz 13 sierpnia w Kielcach, gdzie Śląsk zagra z Koroną.

Komentarze 48

D
Dab

No ale Ty nikogo nie obrazasz, nawet ten co doping u nas prowadził to zaczął goscia wyzywać oraz nawoływać do porządku.

r
rtris

Jako kibic Lecha to co się stało na meczu trochę mnie zszokowało. Z całym szacunkiem dla kibiców Śląska, ale gościu który wbiegł na murawę to był jakiś klaun a nie kibic. Nie mam na celu obrazić kibiców Śląska Wrocław.

:(

a ja nie bede jezdzil na oporowska synu zeby kipic bilet na mecz na Pilczycach.

praca

A ja dwie godzinki wcześniej kupiłem bilety na Oporowskiej. Zero kolejek, zero spiny, szybko sprawnie i bez spiny.

p
pozdrawiam

Wczoraj pod oknem śpiewali mi durne przyśpiewki bo akurat była to droga chłopaków z Lecha. Byli równie zażenowani jak ja. Ogarnieci, dobrze zarabiający, robiący coś ze swoim życiem faceci kontra patola 500+ których dziewczyny miały garba prawie na głowie. Dutkiewicz i Śląsk Was r***cha na podatkach i dofinansowaniu tego pseudo klubu, jesteście bandą idiotów do utylizacji.

x
xenomorf

Jak się znaleźć na trybunach, skoro na stadion nie można wejść!!!! Byłem ponad godzinę przed meczem, rodziny z małymi dziećmi, skwar i patelnia. Praca kas to jakaś żenada, ludzie odchodzili , bo obsługa jednej osoby przez 5 do 10 minut , totalna kompromitacja klubu i stadionu. Do15:30 kolejka posunęła się do połowy, jakieś 7 osób, poszedłem na przystanek, wsiadłem w trójkę do centrum i miło spędziłem czas. Ale co tam Miasto Wrocław jest bogate i da z naszych podatków następne kilka milinów .

G
Gosc

Klub powinien nazywac sie WKS SZMACIANKA

J
Jazda

Niebieskie pionki jestescie amicą wronki!!!!

G
Gosc

Ale kopacze graja juz maja piec punktow do piasta oby tak dalej co sie dziwic jak nasprowadzali dziadostwa z trzeciej ligii i kto ma grac ciekawe czy premie dostana teraz z korona w w d*** dostana daje 3-0 dla korony chodzcie na mecze miernych kopaczy zlikwidowac klub a na stadionie zrobic targowisko i bedzie porzytek

d
dino

Po tych wpisach widać dlaczego nie chcą nas w Unii.

t
tancor

To jakiś angielski turysta poszukiwał sexu wśród Pyr pewnie doszła go sława tamtejszych ciepłych chłopaków

M
Marne, leniwe kopacze

Buahaha i co syfiarze? Zaczyna sie jak co roku. Pieewazy wygrany, drugi remis a teraz bedą same przegrane. MARNE LENIWE KOPACZE dostaly kasę, więcim już nie zależy. Będzie zalezec na koniec sezonu, aby nie spaść. A do okręgówki z takimi patałachami !