3 z 17
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. Fot. Grzegorz Jakubowski / Polskapresse

15 najnowszych ofert pracy we Wrocławiu. Wicedyrektor, elektryk, pracownik biurowy...

GRAFIK KOMPUTEROWY

Zakres obowiązków:
• przygotowanie 144 grafik do aplikacji multimedialnych;
• przygotowywanie 144 materiałów graficznych do odpowiedniej metody druku;
• zaprojektowanie 144 elementów graficznych z zastosowaniem oprogramowania do tworzenia grafiki multimedialnej.
Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.

Wynagrodzenie brutto:
Wartość dzieła za 3 lata: 108 360 zł, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza to 3010 zł (43h/70 zł-h).

Wymagania:
wykształcenie średnie, Doświadczenie na stanowisku 3D grafika 2 lata 6 miesięcy Certyfikaty ukończenia Autodesk Authorized Training Center dla programów do 3D grafiki Autodesk Maya, Autodesk AutoCad, Autodesk 3ds Max.

Sposób aplikowania:
za pośrednictwem urzędu

Wicedyrektor, elektryk, pracownik biurowy, koordynator ds. cudzoziemców - więcej ofert na kolejnej stronie. Przejdziesz do iej za pomocą gestów, strzałek lub kursora.