100 tysięcy złotych dla klientów Magnolia Park. Zrób zakupy i odbierz nagrodę

Materiał informacyjny Magnolia Park
Otwarcie nowego sklepu Carrefour w Magnolia Park
Otwarcie nowego sklepu Carrefour w Magnolia Park Materiały prasowe Magnolia Park

Każdy uczestnik wydarzenia otrzyma kartę podarunkową o wartości 50 zł. Można ją wykorzystać w dowolnych sklepach, restauracjach i punktach usługowych działających w Magnolia Park. Minimalna kwota zakupów w nowym hipermarkecie Carrefour Magnolia Park, najnowocześniejszym dolnośląskim sklepie tej sieci, to 300 zł.

Co zrobić, by wygrać?

  • Przy stoisku promocyjnym należy okazać paragon za zakupy (z wyłączeniem zakupu tytoniu, lekarstw, alkoholu, elektronicznych papierosów, kart podarunkowych).
  • Miejsce wymiany paragonów na karty podarunkowe znajduje się przy wejściu do hipermarketu Carrefour – między W.Kruk i Paris Optique.
  • Całkowita pula nagród to 100 tysięcy złotych.
  • Decyduje kolejność zgłoszeń.

– Z okazji inauguracji nowego hipermarketu chcemy dać naszym klientom coś specjalnego, dlatego zapraszamy ich do udziału w akcji promocyjnej – zachęca Joanna Sawośko-Duda, dyrektorka Magnolia Park. – Tym samym zapraszamy do odwiedzenia nowego hipermarketu i do zapoznania się z jego bogatą ofertą, układem alejek oraz z nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi robienie zakupów i zapewniającymi ich bezpieczeństwo – zachęca.

Najnowocześniejszy Carrefour w regionie

Nowy Carrefour znajduje się na poziomie 0. To sklep o powierzchni 7780 mkw. Jest to najbardziej nowoczesny hipermarket tej marki na Dolnym Śląsku i jeden z najnowocześniejszych w Polsce. Działa według konceptu store-in-store – wewnątrz hipermarketu znajduje się sklep Carrefour BIO z największym w całej sieci w Polsce asortymentem produktów ekologicznych – jest ich ponad 3000.

Nowy hipermarket imponuje szerokim i różnorodnym asortymentem ponad 23 000 produktów. Robienie zakupów znacznie ułatwia podział na strefy m.in. Kuchnie Świata, Targ Rybny, Sport Food z produktami spożywczymi dla sportowców, czy Świat Pupila z artykułami przeznaczonymi dla zwierząt domowych. Zróżnicowaną ofertę uzupełniają ubrania i zabawki.

Sieć postawiła przede wszystkim na świeżą, zdrową i lokalną żywność, produkty marki własnej oraz szeroki wachlarz świeżych wędlin, serów i mięsa. Ważną częścią nowego sklepu jest strefa z atrakcyjną ofertą ryb wędzonych. Są one przygotowywane na miejscu przynajmniej raz dziennie. Do wędzenia używa się drewna. Ważnym aspektem jest również współpraca z lokalnymi rolnikami realizowana w ramach programu „Prosto z pola do 50 km”. Do nowego Carrefour we Wrocławiu są dostarczane owoce z małych, pobliskich gospodarstw rolnych.

Kolejnym atutem jest atrakcyjny design i pomysłowy układ ze skośną aleją, dającą swobodny wybór tego, jak chcemy poruszać się po sklepie. To także komfortowe przestrzenie, kasy samoobsługowe oraz system płatności mobilnych Scan & Go. Dzięki tym rozwiązaniom zakupy będą przebiegały szybko i wygodnie. Kluczowe jest bezpieczeństwo. W sklepie przestrzegane są wszystkie zalecenia. Ponadto Carrefour daje starszym osobom oraz służbom medycznym możliwość zakupów poza kolejnością w kasach bezpieczeństwa.

Warto zwrócić uwagę także na kameralną kawiarnię z kanapkami oraz na dział z kosmetykami, przy którym czeka stanowisko do samodzielnego napełniana pustych butelek po kosmetykach.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Strefa Biznesu - Sytuacja na rynku pracy w 2023 roku

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie