Nasza Loteria

10 wniosków po meczu Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok (Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław wnioski)

Piotr Janas
Śląsk Wrocław przegrał z Jagiellonią Białystok 0:1 w meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy. Co można powiedzieć o grze Śląska po tym spotkaniu? Oto 10 naszych wniosków po wyjeździe do Białegostoku.WAŻNE! Do kolejnych zdjęć można przejść za pomocą strzałek na klawiaturze oraz gestów w urządzeniach mobilnych.
Śląsk Wrocław przegrał z Jagiellonią Białystok 0:1 w meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy. Co można powiedzieć o grze Śląska po tym spotkaniu? Oto 10 naszych wniosków po wyjeździe do Białegostoku.WAŻNE! Do kolejnych zdjęć można przejść za pomocą strzałek na klawiaturze oraz gestów w urządzeniach mobilnych. FOT. WOJCIECH WOJTKIELEWICZ
Śląsk Wrocław przegrał z Jagiellonią Białystok 0:1 w meczu 26. kolejki PKO Ekstraklasy. Co można powiedzieć o grze Śląska po tym spotkaniu? Oto nasze 10 wniosków po meczu w Białymstoku.
od 7 lat
Wideo

Nowe inwestycje w Rypińskim Centrum Sportu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 2

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

w
wroclove

Wniosek jest jeden, niech wszyscy grają na swoich pozycjach, a nie na wymyślonych. Z Rakowem ędzie bardzo trudno ze względu na ustawienie przeciwnika i Petraska, a zatem Cotughno niech gra na swojej prawej obronie, Pich słaby niech Musonda biega na prawym skrzydle, ze względu na wzrost i odbiory, także podania, Żivulić jako defensywny, Stiglec na lewej, nikt nie będzie się męczył ucząc się nowej pozycji.

k
k

Stiglice, Raicevice, Cotughna, Markovice, Exposita...Jak to się dzieje, że w samym Wrocławiu profesjonalnie gra w piłkę kilka setek ludzi, porozrzucanych po różnych klubach i ligach i nie można wyłowić kilku zawodników, którym przynajmniej chciałoby się grać? Nie rozumiem tego fenomenu. Po jaką cholerę klub sięga po zawodników z drugiego końca świata jak może korzystać z wychowanków klubów lokalnych?

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska